עיצובים מלאי סטייל, גזרות באיכות פרימיום, בדים משובחים, חייטות מדויקת ועמידות-אלה הם היתרונות המאפיינים את המותג הנחשק המתמחה ביצור מדים למקצועות הרפואה, In White.
אנו גאים במיוחד בשימושיות ובפונקציונליות הגבוהה של הביגוד המקצועי שלנו. יתרון זה הוא שביסס את שם המותג כמוביל בינלאומי בתחומו.
במהלך עיצוב הקולקציות הקדשנו שימת לב מיוחדת לצרכים הספציפיים של כל התמחות במדעי הרפואה כדי לספק מענה רחב ל"מלאכים בלבן".
רופאים ואחיות, פארמדיקים, עובדי מעבדה, וטרינרים ורוקחים, רופאי שיניים ושינניות יכולים לבחור דגמים שהם לא רק התגלמות האסתטיקה, אלא אף נוחים לשימוש יומיומי.
בקטלוג המגוון של In White תמצאו מגוון של דגמים ייחודיים לגברים ולנשים. מדי חדר ניתוח, שמלות, חליפות, סטים, אוברולים, ז'קטים, חולצות ומכנסיים במגוון גזרות וצבעים תואמים באופן מושלם. מגוון רחב של מידות ואפשרויות לשלב עליונית עם מכנסיים בצורות ובצבעים שונים וליצור מראה מחמיא לכל מידה ומבנה גוף.
נשמח להיענות לכל בקשה לשיתוף פעולה עם ארגונים ומוסדות במודל הדדי לפי עקרונות מודל ה: Win-Win.
החברה ערוכה להעניק שרות אישי ותפור לפי מידה לארגונים התרים אחר ספק מדים שניתן לסמוך עליו.
אנו משוכנעים שמדים איכותיים ואלגנטיים תורמים לאפקטיביות ולהצלחה של הפעילות היומיומית השוטפת בקרב קהל העוסקים במקצועות הרפואה ומסייעים לבסס יחסי אמון עם פציינטים.
בישראל, מוצרי מותג המדים שלנו ניתנים להזמנה אך ורק דרך אתר זה.
נשמח לענות לשאלות ולהצעות שונות, בין אם ברצונכם להזמין מדים באופן אישי או לדון באופציות העסקיות שלנו. בבקשה אל תהססו לפנות להנהלת המותג. 
sales@inwhite.co.il

972549879349+ (WhatsApp)